THE GREEN KITCHEN

Kompletní set 3 knih Green Kitchen.

Gastroknihy.cz - THE GREEN KITCHEN

THE GREEN KITCHEN
Kniha je dílem Luise Vindahl a Davida Frenkiela – životních partnerů, kteří v ní představují více než stovku oblíbených receptů. Objevujte kuchařku plnou nádherných, barevných a velmi chutných receptů, které vás okouzlí i svojí lehkostí. Tato krásná kniha je navíc protkaná úžasnými fotkami, a velmi rychle se stane inspirací, jak se radovat z jídel, která jsou prospěšná pro tělo i duši.
LITTLE GREEN KITCHEN
Luise a David jsou rodiče tří malých dětí a stejně jako všichni rodiče i oni každý den bojují se svými malými strávníky ve snaze nakrmit je zdravě. Kniha obsahuje mnoho inspirativních receptů, do jejichž přípravy můžete zapojit i své nejmenší, ale také praktických a inovativních tipů a nápadů, jak dětem rodinné večeře zpříjemnit. Najdete v ní mnoho receptů, z nichž každý můžete snadno upravit i na verzi pro dospělé či dokonce vegany.
GREEN KITCHEN AT HOME
Oblíbené autorské a manželské duo, Luise Vindahl a David Frenkiel znovu vsadilo na moderní a inspirativní recepty doplněné okouzlujícími fotografiemi a jedinečným stylingem. Recepty jsou snadné a rychlé, takže je lze uvařit i během náročného pracovního týdne. Budou vás bavit svou pestrostí, budete se po nich cítit skvěle a zamilují si je i zapřisáhlí masožrouti.

  
 

AutorLuise Vindahl a David Frenkiel
VydavatelKitchenette s.r.o
Počet stran250
Rok vydání2021
Doporučená cena1 499 Kč

Ukázka knihy

123movie